

Referentie: PR525
5 x 5 x 1.5 mm SMD Tactile Push Button Micro Schakelaar
Referentie: ZA100
105 Keramische Condensator 1uF Multilayer
Referentie: AC020
12x12x7.3mm Tactile Push Button Switch Square
Referentie: AE006
Beginners Arduino Uno starter kit.Een handige kit om in de Arduino wereld toe te treden.
Deze sensor word gebruikt om magnetische velden te detecteren.
Dry reed Pipe is een contact van passieve elektronische schakelcomponenten. Het heeft de voordelen van een eenvoudige structuur, kleine afmetingen en is eenvoudig te bedienen. De schaal is een afgesloten glazen buis, de buis is uitgerust met twee elastische rieten ijzeren panelen en bevat het inerte gas genaamd rhodium metaal.
Wanneer magnetisch materiaal dicht bij de glazen buis is, onder invloed van magnetische veldlijnen, worden twee rietpijpen gemagnetiseerd en trekken elkaar aan, riet zal aan elkaar zuigen, en maakt het circuit verbonden. Als het magnetische materiaal weg is, zullen de twee rietpijpen, vanwege de elasticiteit, vanzelf uit elkaar gaan. Het circuit is dan ontbonden. Daarom wordt het gebruikt als een signaal van de magnetische velden om de circuitschakelinrichting te besturen.
Het kan als een sensor worden gebruikt en worden gebruikt voor het tellen, uit elkaar plaatsen, enzovoort. In het beveiligingssysteem wordt het voornamelijk gebruikt bij de productie van deurmagneet, magnetisch venster, maar het wordt ook veel gebruikt in allerlei soorten communicatieapparatuur. In de praktijk, meestal met een permanente magneet.
Specificaties:
Referentie: NA530
De HLK-PM03 AC / DC-converter kan 3,3 V leveren via 110 V AC of 220 V AC. Dit maakt hem perfect voor kleine projecten die een 3.3V voeding nodig hebben via netspanning.
Referentie: ZA033
10uF 50V Elektrolytische Condensator 5x11 mm
Referentie: PR405
Development Board behuizing voor de Raspberry Pi 7" touchscreen met Pi B +, Pi 2 of Pi 3 boards.
Referentie: RA502
Raspberry Pi 4 Model B is het nieuwste product in het populaire Raspberry Pi-assortiment. Het biedt baanbrekende verbeteringen in processorsnelheid, multimediaprestaties, geheugen en connectiviteit in vergelijking met de Raspberry Pi 3 Model B + van de vorige generatie, met behoud van achterwaartse compatibiliteit en vergelijkbaar stroomverbruik.
Referentie: NB027
Met deze module kan je kleuren van voorwerpen herkennen.
Referentie: PR527
3.7 X 6 X 2.5 mm SMD Tactile Drukknop Micro Switch 2-Pin
Referentie: PR409
De Raspberry Pi Camera behuizing is een camera-box in koolstofkleurig materiaal gemaakt van slagvast polystyreen (HIPS) met ABS-koolstofvezelafwerking met acrylaatkap.
Deze sensor word gebruikt om magnetische velden te detecteren.